Wydarzenia

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór studentów zainteresowanych realizacją części studiów w jednej z partnerskich uczelni w Europie w ramach Programu ERASMUS+ w semestrze letnim 2019/2020.

Dnia 30 września 2019 roku, Uchwałą Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa UMG nadano dr. inż. Przemysławowi Dmowskiemu stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów WPiT na wykład pt.

PERSPECTIVES FOR ECONOMIC GROWTH IN ECONOMIES WITH DECREASING AND AGING POPULATIONS BASED ON THE PRACTICAL EXAMPLE GERMANY

który wygłosi Prof. Gerhard Feldmeier z Hochschule Bremerhaven (Niemcy)

dnia 3 października 2019 roku (czwartek) o godz. 11:15 w sali B-20.

Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni serdecznie zaprasza dzieci pracowników, studentów i doktorantów na Morskie Półkolonie (5-9.08.2019 r.).

Przygotowany dla dzieci program będzie łączył naukę z zabawą, a także pozwoli bliżej poznać naszą Uczelnię. Z całą pewnością nie zabraknie atrakcji i niespodzianek, a każdy uczestnik Morskich Półkolonii wyjdzie z zajęć z uśmiechem.

Wioletta Suszek
04.04.2017