Informacja o działaniach związanych z wejściem Gdyni do strefy czerwonej

Komunikat Dziekana Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych od 17 października 2020 r.

W związku z dynamicznie wzrastającą liczbą zachorowań na Covid-19 od 17 października  poszerza się lista powiatów, które wejdą do tzw. strefy czerwonej. Znalazła się na tej liście również w Gdynia. Z tego powodu władze Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa zostały zmuszone do podjęcia decyzji o wprowadzeniu kolejnej zmiany sposobu realizacji zajęć.

Od soboty 17 października aż do odwołania:

1. wszystkie zajęcia wykładowe, ćwiczeniowe, seminaryjne i projektowe, a także laboratoria komputerowe będą realizowane w formie zdalnej,

2. zajęcia w-f będą realizowane w formie zdalnej,

3. wszystkie zajęcia laboratoryjne na kierunku Towaroznawstwo nadal będą realizowane w formie stacjonarnej.

Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa

Dr hab. inż. Aleksandra Wilczyńska, prof. UMG