Komunikat Dziekana Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa w sprawie organizacji zajęć laboratoryjnych na kierunku Towaroznawstwo od 16 listopada 2020 r.

Od poniedziałku 16 listopada aż do odwołania zajęcia laboratoryjne na kierunku Towaroznawstwo będą prowadzone w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Na czas przeprowadzania zajęć zdalnie  grupy laboratoryjne zostaną połączone, a zajęcia będą się odbywały według zmienionego planu (proszę śledzić plan na stronie WPiT).

Pozostałe zajęcia dydaktyczne na wszystkich kierunkach i formach studiów prowadzanych na WPiT będą nadal realizowane wyłącznie w trybie zdalnym  z wykorzystaniem urządzeń i technik kształcenia na odległość.

Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa
Dr hab. inż. Aleksandra Wilczyńska, prof. UMG