Ważna informacja dla studentów o powrocie do realizacji zajęć

Drodzy Studenci, 

W związku ze zmniejszaniem obostrzeń w kraju oraz na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (Dz. U. z 2020 poz.876) realizacja zajęć laboratoryjnych z przedmiotów konwencyjnych na wydziałach: Nawigacyjnym, Mechanicznym i Elektrycznym w formie klasycznej rozpocznie się 26 maja 2020 r. Zajęcia będą odbywać się w mniejszych niż zwykle grupach dla wytypowanych roczników z zachowaniem odpowiednich środków ochrony. Odpowiednie grupy studentów będą powiadamiane pocztą elektroniczną na kilka dni przed ich rozpoczęciem. Akademiki (SDM2, SDM3, SDM4) będą kwaterować mieszkańców w pokojach na zasadach określonych w wytycznych GIS (więcej informacji znajduje się tutaj).

Zajęcia takie jak wykłady, ćwiczenia, projekty itp. będą realizowane nadal w formie zdalnej chyba, że dziekan wydziału postanowi inaczej. Terminy sesji egzaminacyjnej poszczególnych roczników będą dostosowane do terminów ukończenia wszystkich planowanych zajęć w semestrze.

Szczegóły i terminy zostaną opublikowane na stronach wydziałowych. W przypadku uwag lub niejasności proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailem z kierownikami SDM lub dziekanatami.

Bardzo proszę o częste sprawdzanie e-maili i wiadomości na stronach internetowych wydziałów i uczelni.

 

dr hab.inż. Andrzej Miszczak, prof. UMG 
Prorektor ds. Kształcenia

 
 

Podmiot udostępniający: 

Biuro Dziekana

Wytworzył informację:

B.Kulaszewicz
19.05.2020
Wprowadzenie:
M.Schmidt 19.05.2020
Ostatnia modyfikacja:
M.Schmidt 22.05.2020