Studenci WPiT najlepsi w zawodach sportowych z okazji Święta UMG 2018

Z przyjemnością informujemy, że studenci Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w międzywydziałowych zawodach sportowych organizowanych przez SWFiS z okazji Święta Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w 2018 roku. Zawody odbywały się na przełomie listopada i grudnia 2018 roku w następujących dyscyplinach: streetball, piłka nożna, piłka siatkowa, trójbój siłowy oraz pływanie. Reprezentujący nasz Wydział studenci pokonali rywali z innych Wydziałów w większości dyscyplin, wywalczając tym samym puchar JM Rektora UMG dla WPiT.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentom reprezentującym WPiT w zawodach, jak również dziękujemy studentom zaangażowanym w organizację tych zawodów.

D.Barbucha
M.Schmidt 07.12.2018