Kolejny projekt uzyskał dofinansowanie pn. „Rejs do wiedzy”

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Społeczna odpowiedzialność nauki II - Popularyzacja nauki” nr projektu POPUL/SP/0238/2023/01”. Kwota dofinansowania wynosi 137 499,00 zł., a całkowita wartość projektu - 152 779,00 zł.

Kolejny projekt uzyskał dofinansowanie pn. „Rejs do wiedzy”

Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni otrzymał dofinansowanie na realizację kolejnego już projektu popularyzującego wiedzę i naukę pod nazwą „Rejs do wiedzy”. Projekt jest realizowany w okresie od 1 września 2023 roku do 30 sierpnia 2024 roku.

Celem projektu jest popularyzacja nauki, promocja wymiany wiedzy i upowszechnienie wyników badań naukowych wśród młodzieży szkół średnich, nauczycieli oraz osób pracujących, bezrobotnych i emerytów poprzez udział w webinariach na obszarze całej Polski. W ramach projektu przewidziano organizację webinariów oraz zamieszczenie ich na platformie Youtube.

Uczestnicy dzięki udziałowi w webinariach dowiedzą się jak świadomie i bezpiecznie robić zakupy w internecie oraz jak nie popaść w długi i rozsądnie zarządzać własnymi budżetami domowymi. Poznają również konsekwencje wynikające z niedopełnienia obowiązku podatkowego. Będą też wykłady na temat transformacji energetycznej, mikromobilności w miastach, łańcuchów dostaw oraz bezpiecznego transportu morskiego i wiele innych.

Właśnie ruszyła rejestracja na webinaria. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej projektu

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Autorka:

Kierownik projektu