PILNE - UBEZPIECZENIE NNW

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż od poniedziałku 23.10.2023r macie Państwo możliwość ubezpieczenia się w ramach ubezpieczenia NNW . Ofertę ubezpieczenia przygotowała Firma InterRisk. W załączniku przesyłam Państwu 3 plakaty informacyjne, zakres ubezpieczenia oraz ofertę ubezpieczenia. Ubezpieczać się mogą Państwo w pokoju B 124 w godzinach pracy Dziekanatu. Ci z Państwa, którzy zdecydują się ubezpieczyć on-line zobowiązani są do przesłania potwierdzenia ubezpieczenia wraz z podaniem wysokości składki na adres mailowy: a.kowalskaatwznj.umg.edu.pl . Studenci którzy będą odbywali praktyki obowiązkowo muszą posiadać ubezpieczenie NNW.

Tych z Państwa, którzy ubezpieczeni są poza uczelnią również proszę o informację na powyższego maila

Załączniki:

A. Kreft- Kowalska