Promocja wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości

W dniu 17.04.2023 dr inż. Aleksandra Grobelna i dr Ewa Wyszkowska-Wróbel (Katedra Marketingu i Metod Ilościowych) odwiedziły Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku.

Celem wizyty było zapoznanie maturzystów tej placówki z ofertą edukacyjną Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Spotkanie składało się z dwóch części – wykładu promocyjnego oraz mini quizu, który przeprowadzono wykorzystując aplikację mobilną, angażującą wszystkich zebranych w konkurs.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem (o czym świadczyła wysoka frekwencja) i pozytywnym odbiorem zarówno Nauczycieli, jak i Uczniów uczestniczących w spotkaniu.

Życzymy Abiturientom powodzenia podczas egzaminu dojrzałości i zapraszamy do studiowania na naszym Wydziale!

M.Schmidt 27.04.2023
M.Schmidt 27.04.2023