Staże dla studentów

Na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości w dniu 30 marca br. gościli przedstawiciele firmy Flextronics International Poland Sp. z o.o. z Tczewa (Flex Poland), która jest globalną firmą produkcyjną zatrudniającą 160 tysięcy pracowników w 30 krajach, w tym w oddziale polskim pracuje ponad 4 tysiące osób. W spotkaniu wzięli udział między innymi Pani Aneta Czoske Specjalista ds. HR, Pan Piotr Wnorowski – Kierownik ds. Zapewnienia Jakości oraz Pani Agata Jezierska – Młodszy Specjalistę ds. HR., a także Pan Arkadiusz Pęk, Kierownik ds. Zapewnienia Jakości. W ramach wizyty w Uniwersytecie Morskim w Gdyni zostało zorganizowane spotkanie z Opiekunami Praktyk Studenckich, podczas którego omówiono potencjalne możliwości współpracy w ramach organizacji praktyk dla studentów III roku studiów stacjonarnych na Kierunku Zarządzanie i na kierunku Inżynieria Jakości. Ponadto odbyło się spotkanie ze studentami pierwszego i drugiego stopnia, na którym przedstawiciele firmy Flex Poland zaprezentowali ofertę odpłatnych staży i zatrudnienia dla potencjalnych zainteresowanych.

Warto podkreślić, że wizyta gości z firmy Flex Poland została poprzedzona spotkaniem w siedzibie firmy w Tczewie, które odbyło się w dniu 15 marca br., w którym udział wzięła Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy Prof. Joanna Kizielewicz oraz Pani dr Agata Szkiel, Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością na WZNJ. W ramach wizyty odbyło się miedzy innymi zwiedzanie fabryki Flex oraz prezentacja działalności różnych działów.

Wszystkich zainteresowanych studentów serdecznie zapraszamy do korzystania z odpłatnych staży i możliwości rozwoju zawodowego jakie stwarza firma Flex Poland.

Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy
Dr hab. Joanna Kizielewicz, prof. UMG