WISTA Poland zaprasza na konferencję

Organizacja WISTA Poland, członek globalnej organizacji Women’s International Shipping & Trading Association, zaprasza Studentów oraz Pracowników Uniwersytetu zajmujących się gospodarką morską do udziału w konferencji z okazji 30-tego Jubileuszu. Konferencja odbędzie się w dniu 21 września 2023 roku o godzinie 9:30 w Gdańsku w gmachu Olivia Star.

Podczas konferencji zaplanowany został panel ekspertów reprezentujących różne segmenty gospodarki morskiej oraz sesja z prezentacjami, podczas której studenci z pomorskich Uniwersytetów przedstawią swoje dotychczasowe osiągniecia w gospodarce morskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizacja WISTA Poland jest Członkiem Rady Partnerów działającej przy Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z Programem konferencji tutaj….

Formularz zgłoszenia udziału w konferencji znajduje tutaj….

Komitet Organizacyjny Konferencji

J.Kizielewicz