XIV Międzynarodowa Naukowa Konferencja “Qualitas” temat przewodni: “TRANSFORMACJE ECO, GREEN, BLUE”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w XIV Międzynarodowej Naukowej Konferencji “Qualitas”, której temat przewodni brzmi “TRANSFORMACJE ECO, GREEN, BLUE”. Organizatorem konferencji jest Naukowe Koło Jakości i Produktywności działające przy wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Konferencja odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku w na wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, podczas których będziecie mogli poznać dziesiątki osób znanych w branży nowoczesnego zarządzania.

Więcej szczegółów w załączniku, a link do wydarzenia poniżej:

Będziemy wdzięczni, jeśli podzielicie się linkiem z członkami Waszego koła naukowego, stowarzyszenia, czy kierunku.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt mailowy nkjipatzie.pg.gda.pl w celu rejestracji (wystarczy podać imię i nazwisko), gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia! :)

Aleksandra Majchrzak

Zarząd Naukowego Koła