Wydarzenia

Z przyjemnością informujemy, że studenci Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w międzywydziałowych zawodach sportowych organizowanych przez SWFiS z okazji Święta Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w 2018 roku. Zawody odbywały się na przełomie listopada i grudnia 2018 roku w następujących dyscyplinach: streetball, piłka nożna, piłka siatkowa, trójbój siłowy oraz pływanie. Reprezentujący nasz Wydział studenci pokonali rywali z innych Wydziałów w większości dyscyplin, wywalczając tym samym puchar JM Rektora UMG dla WPiT.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentom reprezentującym WPiT w zawodach, jak również dziękujemy studentom zaangażowanym w organizację tych zawodów.

Z przyjemnością informujemy, iż Uchwałą Rady Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej z dnia 23 października 2018 roku, dr Ewa Ratajczak-Ropel z Katedry Systemów Informacyjnych uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie informatyka.

Serdecznie gratulujemy.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku zaprasza do udziału w corocznych konkursach prac magisterskich i licencjackich. Bieżąca edycja trwa od października 2018 r. do marca 2019 r. Składanie prac konkursowych wraz z rekomendacją recenzenta przewidziano do 31 grudnia 2018 r.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.

inż. Józefy  Anny Wrześniowskiej

wieloletniego pracownika  Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni.

Żegnamy wspaniałego człowieka życzliwego, pracowitego i zaangażowanego w sprawy Wydziału i Uczelni.

Rodzinie i Bliskim

Wioletta Suszek