Wydarzenia

28 maja 2019 roku o godzinie 13.15 na auli im. Tadeusza Meissnera odbyła się studencka debata oksfordzka. Teza debaty brzmiała „Należy znieść zakaz handlu w niedzielę”.
W role mówców wcielili się studenci pierwszego roku kierunku Innowacyjna Gospodarka. Marszałkiem debaty był dr hab. Adam Przybyłowski prof. UMG, który poprowadził debatę. Natomiast Sekretarzem debaty była mgr Ida Adamczak.

Naukowe Koło Towaroznawstwa CARGO miało zaszczyt wziąć udział w 45 Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, które odbyło się 11 kwietnia 2019 w murach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, cenne uwagi i ciekawą dyskusję. Poniżej przedstawiamy nasze osiągnięcia i tematy prac, które zaprezentowaliśmy podczas spotkania.

Panel oceny jakości żywności:

Klub studentów Academia Nostra zaprasza na dni otwarte Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W programie znajdzie się:

Wioletta Suszek
04.04.2017