Wydarzenia

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza dodatkowy nabór studentów zainteresowanych zrealizowaniem semestru studiów w jednej z uczelni partnerskich w Europie w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w programie Erasmus+ powinni:

Rektor i Senat
Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

mają zaszczyt zaprosić
na

INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

która odbędzie się 6 października 2018 r. (sobota) o godz. 11:00
w Gdyni na Skwerze Kościuszki

Program uroczystości:

W poniższym artykule, współautorstwa prof. dr. hab. inż. Piotra Przybyłowskiego i dr hab. inż. Piotra Grudowskiego,  przedstawiono ważne kwestie w kontekście trwającej dyskusji dotyczącej nowego wykazu dziedzin i dyscyplin naukowych. W artykule przedstawiono argumenty i uwarunkowania uzasadniające potrzebę wyodrębnienia nauk o jakości jako dyscypliny naukowej.
Link do artykułu

Miło nam poinformować, że dnia 28 czerwca 2018 roku, Uchwałą Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa nadano dr inż. Joannie Brzeskiej stopień naukowy doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie towaroznawstwo.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Wioletta Suszek
04.04.2017