Wydarzenia

W poniższym artykule, współautorstwa prof. dr. hab. inż. Piotra Przybyłowskiego i dr hab. inż. Piotra Grudowskiego,  przedstawiono ważne kwestie w kontekście trwającej dyskusji dotyczącej nowego wykazu dziedzin i dyscyplin naukowych. W artykule przedstawiono argumenty i uwarunkowania uzasadniające potrzebę wyodrębnienia nauk o jakości jako dyscypliny naukowej.
Link do artykułu

Miło nam poinformować, że dnia 28 czerwca 2018 roku, Uchwałą Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa nadano dr inż. Joannie Brzeskiej stopień naukowy doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie towaroznawstwo.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Violetty Bartkowicz pt. „Postawy wobec owadów jadalnych jako żywności i uwarunkowania ich akceptacji w ujęciu modelowym”

Rozprawa odbędzie się 12 lipca o 12:00 w Sali Senatu Akademii Morskiej w Gdyni, ul. Morska 83

Aktualnie na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prowadzony jest nabór na następujące studia podyplomowe:

Wioletta Suszek
04.04.2017