Wydarzenia

Naukowe Koło Towaroznawstwa CARGO miało zaszczyt wziąć udział w 45 Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, które odbyło się 11 kwietnia 2019 w murach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, cenne uwagi i ciekawą dyskusję. Poniżej przedstawiamy nasze osiągnięcia i tematy prac, które zaprezentowaliśmy podczas spotkania.

Panel oceny jakości żywności:

Klub studentów Academia Nostra zaprasza na dni otwarte Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W programie znajdzie się:

Dnia 22 marca 2019 roku Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk wręczył listy gratulacyjne studentom, którzy wyróżniają się osiągnięciami naukowymi i artystycznymi. Wśród nagrodzonych są studenci Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa:

• inż. Alicja Bulczak
  • inż. Maciej Świtalski
  • inż. Michał Świtalski

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej na stronie:

Wioletta Suszek