Wydarzenia

Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni serdecznie zaprasza dzieci pracowników, studentów i doktorantów na Morskie Półkolonie (5-9.08.2019 r.).

Przygotowany dla dzieci program będzie łączył naukę z zabawą, a także pozwoli bliżej poznać naszą Uczelnię. Z całą pewnością nie zabraknie atrakcji i niespodzianek, a każdy uczestnik Morskich Półkolonii wyjdzie z zajęć z uśmiechem.

Miło nam poinformować, że dnia 9 lipca 2019 roku, Uchwałą Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa UMG nadano dr inż. Millenie  Ruszkowskiej stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Wizyta studyjna w Bałtyckim Terminalu Kontenerowym
w Gdyni

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Partnerami: Fundacją Wspomagania Wsi, Związkiem Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej oraz RURBAN Wieś-Miasto-Region zapraszają serdecznie do udziału w Konkursie „Moja SMART wieś", realizowanym w ramach naboru 3/2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Wioletta Suszek
04.04.2017