Wybór grupy seminaryjnej dla studentów 1 sem MSZ II st.

Uprzejmie informujemy, że zapisy do grup seminaryjnych dla studentów 1 semestru, kierunku Nauki o Jakości – studia II stopnia (specjalność: MSZ) będą odbywać się od 24.02.2023 r. godz. 14:00 (tj. piątek) do 26.02.2023 r. godz. 23:00 (tj. niedziela).

W celu zapisania się do grupy seminaryjnej należy zalogować się na stronie: http://wdwn.wpit.umg.edu.pl/    i określić preferencje wyboru dostępnych seminariów cyframi od 1 do 4. O utworzeniu danej grupy seminaryjnej zadecyduje ilość chętnych, natomiast o przydziale do wybranej grupy seminaryjnej - średnia ocen uzyskana w siódmym semestrze studiów I stopnia.

Osoby, które nie dokonają wyboru, zostaną przydzielone do grupy seminaryjnej w ostatniej kolejności (do grup, w których będą wolne miejsca).

Poniżej lista dostępnych seminariów do wyboru wraz z tematyką:

Lp.

Nazwisko i imię prowadzącego

Tematyka seminarium

1.

dr hab. inż. Przemysław Dmowski, prof. UMG

Inżynieria jakości - współczesne trendy w zarządzaniu organizacją

2.

dr hab. inż.  Aneta Ocieczek, prof. UMG

Postawy, preferencje i zachowania konsumentów wobec żywności o zróżnicowanej jakości ukształtowanej w warunkach technologicznych oraz podczas przechowywania

3.

dr hab. inż. Millena Ruszkowska, prof. UMG

Ocena jakości popularnych produktów spożywczych, w tym innowacji produktowych z uwzględnieniem oceny postaw i zachowań konsumentów względem badanych produktów.

4.

dr hab. inż. Agnieszka Rybowska, prof. UMG

Wyzwania współczesnego rynku towarów i usług

Załączniki:

E.Simonyan