Wnioski o stypendium w semestrze letnim

WNIOSKI O ŚWIADCZENIA

NA SEMESTR LETNI

!!! UWAGA !!!

!!! ZMIANA TRYBU SKŁADANIA WNIOSKÓW !!!

Student chcący złożyć nowy wniosek (stypendium socjalne, zapomoga, stypendium dla osób z niepełnosprawnością) lub wniosek o przedłużenie świadczeń musi zarejestrować wniosek przez swoje konto na USOS WEB http://https://usosweb.usos.umg.edu.pl/

Wnioski w formie elektronicznej na USOSweb można rejestrować od 20.02.2024

WKS Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości informuje, że wnioski w formie papierowej na semestr letnim można będzie składać w pokoju komisji  (C7)w terminie 26.02 – 16.03.2024 r.

Harmonogram pracy Komisji zostanie ogłoszony po opublikowaniu planów zajęć.

WSZYSCY STUDENCI PROSZENI SĄ O SPRAWDZENIE CZY NUMER KONTA W USOS WEB JEST PRAWIDŁOWY.

Studenci składający wniosek po raz pierwszy

Zobowiązani są załączyć w systemie USOS WEB pełną dokumentację, po zarejestrowaniu wniosku należy go wydrukować, podpisać i dostarczyć do WKS wraz z pełną dokumentacją.

Studenci przedłużający wniosek

Proszeni są o zapoznanie się z wymogami zamieszczonymi poniżej.

STYPENDIUM SOCJALNE – nadal obowiązuje rok podatkowy 2022

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium socjalne,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, oświadczenie o dochodach, jeśli nie uległo zmianie nadal jest aktywne na profilu studenta i nie trzeba go ponownie wypełniać, jedynie wydrukować i dołączyć do wniosku.
Należy zarejestrować tylko nowy wniosek.

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium socjalne proszeni są o zapoznanie się ze szczegółową instrukcją złożenia przedłużenia załączoną w załącznikach i postępowanie zgodnie z nią.

STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium rektora,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, osiągnięcia oraz średnią, które zostały zaakceptowane w semestrze zimowym proszę przepisać do nowego wniosku.

Wniosek z poprzedniego semestru nadal jest widoczny na koncie studenta w zakładce DLA WSZYSTKICH -> Wnioski.

Studenci II i III roku I oraz studenci II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium rektora proszeni są o wpisanie wszystkich osiągnięć jakie były wpisane na wniosku w październiku oraz swoją średnią, WKS będzie weryfikować wpisy na podstawie przyznanych punktów w semestrze zimowym. Nie ma potrzeby wgrywania załączników potwierdzających osiągnięcia (jeśli system będzie tego wymagał, proszę wgrać puste pliki pdf)

STYPENDIUM DLA OSÓB z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium dla osób niepełnosprawnych,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, nie ma potrzeby wgrywania orzeczenia o niepełnosprawności jeśli nie uległo ono zmianie.

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium dla osób niepełnosprawnych proszeni są o wgranie orzeczenia o niepełnosprawności.

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ LUB WĄTPLIWOŚCI ZAPRASZAM DO KONTAKTU: 58 55 86 215 (Angelika Kreft - Kowalska) lub mailowo: stypendiaatwznj.umg.edu.pl

Załączniki:

Wydziałowa Komisja Stypendialna